Harddecore

Senovážné nám. 10, Praha 1

„Baví nás hledat a objevovat. Dáváme přednost poctivému zpracování. Krása našich produktů není na úkor přírody. Milujeme krásné věci, které chceme dopřát i ostatním."

Koncept Harddecore zastupuje český a zahraniční design a ve svém showroomu nabízí jedinečné dárky od designerských firem, nezávislých designérů i známých návrhářů. Slouží také jako showroom módní značky Josefiny Bakošové „josefinabakosova“ a objektů Petra Bakoše „P.B." - majitelů galerie, které můžete navštívit i v jejich studiu ve 3. patře, přímo nad galerii. Zde tvoří, potkávájí se a poskytují odborné poradenství, navrhují věci na míru.

V Harddecoru najdete největší výběr oblečení z módní značky „josefinabakosova“. Showroom majitelka založila ještě jako studentka v roce 2006, a to hlavně z toho důvodu, aby měli studenti uměleckých škol kde vystavovat svá díla. Proto v Harddecoru najdete jak vycházející hvězdy českého designu, tak i renomované umělce, kteří se proslavili v Česku i zahraničí. Bohatá nabídka designových kousků pro váš domov, šatník i šperkovnici zahrnuje řadu unikátních šperků a drobností, keramiky, knih, nábytku, designového oblečení a interiérových doplňků.